•   |

EFTALIA ISLAND

tento skvelý plážový projekt je jedným z najväčších aquaparkov na Tureckej Riviére. Počas dňa je pre hotelových hostí pripravený bohatý program pri bazénoch, na pláži, večerné vystúpenia v amfiteátri a to všetko v spoločnosti početného profesionálneho animačného tímu, ktorý roztancuje a rozhýbe všetky vekové kategórie. Užijete si tu plno zábavy, vodných atrakcií a animácií.

Otvoril svoje brány v roku 2014 a stal sa neodmysliteľnou súčasťou hotelov siete Eftalia v tejto lokalite a samozrejme obľúbeným centrom zábavy pre celú rodinu. Zo skúseností vieme, že sa tu vyšantia malí aj veľkí, jednoducho celá rodina.

Každým rokom ponúka Eftalia Island stále viac atrakcií a rozšírenú ponuku služieb, ktoré spolu vytvárajú pestrú paletu možností pre strávenie nezabudnuteľnej dovolenky.

Tešiť sa môžete na vodný park o rozlohe 80 000 m² s toboganmi od dĺžky 23m do 89m. V celkovej dĺžke toboganov až 857m na pláži patriacej k aquaparku s dĺžkou až 2 km, kde nájdete aj relaxačnú zónu len pre dospelých.

Vodný svet Eftalia Island prislúcha len hotelom zo siete Eftalia a má do neho každý hotelový hosť vstup zadarmo. 

Aj tento rok okrem Bratislavy a Košíc máme v ponuke dovolenky s odletom z Piešťan na 7, 9 alebo 12 nocí. A opäť len pre našich klientov s neštandardnými výhodami. Nealko nápoje pri odlete z Piešťan zadarmo a parkovanie na letisku v Piešťanoch zadarmo. Vyberte si z našej bezkonkurenčnej ponuky práve teraz:

Ceny vrátane všetkých poplatkov

Newsletter

Odoberajte naše novinky