•   |

Dámska jazda v Turecku


"Pravá krása ženy sa odráža v jej duši, v jej dobrote, láskavej starostlivosti, vo vrúcnej láske, akú preukazuje." AUDREY HEPBURN Pre tohtoročnú Dámsku jazdu sme vybrali hotel z prestížnej siete CRYSTAL hotelov,  ktorý pohľadí Vaše zmysly a pomôže Vám načerpať nové sily do ďalších dní. Je ním hotel: 


Crystal Prestige Elite ***** 


Nechajte sa rozmaznávať na dovolenke v spoločnosti hviezdy, ktorou bezpochyby je  Karin Majtánová, ktorá je nie len vynikajúca moderátorka a skvelá partia pri debatách o čomkoľvek, ale jej humor a príjemné vystupovanie Vám čas strávený v jej spoločnosti spríjemní natoľko, že sa Vám nebude chcieť ísť domov. Týždeň dámskej jazdy v hoteli Crystal Prestige Elite 5*, ale aj na výletoch, či už na najobľúbenejšej penovej párty na lodi, či na gala večeri bude pre Vás nezabudnuteľným zážitkom, počas ktorého sa budete cítiť presne tak, ako si každá žena zaslúži. Poďte s nami do Turecka a oddýchnite si od každodenných povinností, ktorých máte viac než dosť. 


Čaká na vás bohatý program plný rozhovorov, tímových aktivít, výletov, nákupov, večierkov, relaxu, vynikajúceho jedla a služieb formou ultra all inclusive. Vítaní sú jednotlivci, rodiny aj skupiny.


Popis hotela si viete pozrieť TU >>>


           


Pozrite si video predchádzajúcej dámskej jazdy a urobte si chuť na najobľúbenejšiu dovolenku pre dámy. V lete 2019 nás bolo na dámskej jazde 104 a vzniklo veľa nových priateľstiev. Pridajte sa k nám i tento rok. 
Ďaľšie video si pozriete u nás na Facebooku TU>>>SVOJU DOVOLENKU Z LETISKA, KTORÉ JE K VÁM NAJBLIŽŠIE SI MÔŽETE VYBRAŤ NIŽŠIE: 

Ceny vrátane všetkých poplatkov

Newsletter

Odoberajte naše novinky