•   |

Dámska jazda v Turecku


"Pravá krása ženy sa odráža v jej duši, v jej dobrote, láskavej starostlivosti, vo vrúcnej láske, akú preukazuje." AUDREY HEPBURNThe Sense Deluxe ***** 


Nechajte sa rozmaznávať na dovolenke v spoločnosti hviezd ako Karin Majtánová a Janka Hospodárová, ktoré sú nie len vynikajúce moderátorky a skvelá partia pri debatách o čomkoľvek, ale ich humor a príjemné vystupovanie Vám čas strávený v ich spoločnosti spríjemní natoľko, že sa Vám nebude chcieť ísť domov. Týždeň dámskej jazdy v hoteli Sense Deluxe, ale aj na výletoch, či už na najobľúbenejšej penovej párty na lodi, či na gala večeri bude pre Vás nezabudnuteľným zážitkom, počas ktorého sa budete cítiť presne tak, ako si každá žena zaslúži. Poďte s nami do Turecka a oddýchnite si od každodenných povinností, ktorých máte viac než dosť. 


Čaká na vás bohatý program plný rozhovorov, tímových aktivít, výletov, nákupov, večierkov, relaxu, vynikajúceho jedla a služieb formou ultra all inclusive. Vítaní sú jednotlivci, rodiny aj skupiny.

Pozrite si video minuloročnej dámskej jazdy a urobte si chuť na najobľúbenejšiu dovolenku pre dámy. V lete 2019 nás bolo na dámskej jazde 104 a vzniklo veľa nových priateľstiev. Pridajte sa k nám i tento rok. 

SVOJU DOVOLENKU Z LETISKA, KTORÉ JE K VÁM NAJBLIŽŠIE SI MÔŽETE VYBRAŤ TU: 

Ceny vrátane všetkých poplatkov

Newsletter

Odoberajte naše novinky