•   |

Dámska jazda


"Pravá krása ženy sa odráža v jej duši, v jej dobrote, láskavej starostlivosti, vo vrúcnej láske, akú preukazuje." AUDREY HEPBURN Pre tohtoročnú Dámsku jazdu sme vybrali hotel CRYSTAL CENTRO 5*, s 24 hod ultra all inclusive službami, ktorý pohľadí Vaše zmysly a pomôže Vám načerpať nové sily do ďalších dní. Kompletne zrekonštruovaný hotel v luxusnej oblasti akou je LARA Vás nadchne a budete sa cítiť fantasticky. 


CRYSTAL CENTRO ***** letovisko LARA

24hod Ultra All Inclusive


Nechajte sa rozmaznávať na dovolenke v spoločnosti hviezdy, ktorou bezpochyby je  Karin Majtánová, ktorá je nie len vynikajúca moderátorka a skvelá partia pri debatách o čomkoľvek, ale jej humor a príjemné vystupovanie Vám čas strávený v jej spoločnosti spríjemní natoľko, že sa Vám nebude chcieť ísť domov. Týždeň dámskej jazdy v hoteli CRYSTAL CENTRO *****, ale aj na výletoch, či už na najobľúbenejšej penovej párty na lodi, či na gala večeri bude pre Vás nezabudnuteľným zážitkom, počas ktorého sa budete cítiť presne tak, ako si každá žena zaslúži. Poďte s nami do Turecka a oddýchnite si od každodenných povinností, ktorých máte viac než dosť. 


Čaká na vás bohatý program plný rozhovorov, tímových aktivít, výletov, nákupov, večierkov, relaxu, vynikajúceho jedla a služieb formou ultra all inclusive. Vítaní sú jednotlivci, rodiny aj skupiny.


Popis hotela a cenu si viete pozrieť TU >>>


         

                                              


 Video z hotela TU >>>
 Video z predchádzaajúcej dámskej jazdy si pozriete u nás na Facebooku TU>>>SVOJU DOVOLENKU Z PIEŠŤAN ČI BRATISLAVY SI MÔŽETE VYBRAŤ NIŽŠIE: 

Ceny vrátane všetkých poplatkov

Newsletter

Odoberajte naše novinky