•   |

Dámska jazda
"Pravá krása ženy sa odráža v jej duši, v jej dobrote, láskavej starostlivosti, vo vrúcnej láske, akú preukazuje." AUDREY HEPBURN Pre sezónu 2024 sme pre "Dámsku jazdu"  vybrali hotel CRYSTAL PALACE LUXURY  RESORT 5*, s 24 hod ultimate all inclusive službami, ktorý pohľadí Vaše zmysly a pomôže Vám načerpať nové sily do ďalších dní. Hotel s úžasnou atmosférou, skvelým jedlom, úžasnými službami a príležitosťou naučiť sa hrať GOLF Vás nadchne a budete sa cítiť fantasticky. Spoznáte nové dámy, vytvoríte nové priateľstvá a oddýchnete si od bežných povinností.


CRYSTAL PALACE LUXURY RESORT ***** letovisko SIDE

24hod Ultimate All Inclusive


Nechajte sa rozmaznávať na dovolenke v spoločnosti hviezdy, ktorou bezpochyby je  Karin Majtánová, ktorá je nie len vynikajúca moderátorka a skvelá partia pri debatách o čomkoľvek, ale jej humor a príjemné vystupovanie Vám čas strávený v jej spoločnosti spríjemní natoľko, že sa Vám nebude chcieť ísť domov. Týždeň dámskej jazdy v hoteli CRYSTAL PALACE LUXURY RESORT *****, ale aj na výletoch, či už na najobľúbenejšej penovej párty na lodi, či na gala večeri alebo na kurze golfu bude pre Vás nezabudnuteľným zážitkom, počas ktorého sa budete cítiť presne tak, ako si každá žena zaslúži. Poďte s nami do Turecka a oddýchnite si od každodenných povinností, ktorých máte viac než dosť. 


Čaká na vás bohatý program plný rozhovorov, tímových aktivít, výletov, nákupov, večierkov, relaxu, vynikajúceho jedla a služieb formou ultimate all inclusive. Vítaní sú jednotlivci, rodiny aj skupiny.


Popis hotela a cenu si viete pozrieť TU >>>


         

                                              
 Video z predchádzajúcej dámskej jazdy si pozriete u nás na Facebooku TU>>>SVOJU DOVOLENKU Z PIEŠŤAN ČI BRATISLAVY SI MÔŽETE VYBRAŤ NIŽŠIE: 

Ceny vrátane všetkých poplatkov

Crystal Palace Luxury Resort & SPA
Zľava -37%
 Bratislava

ultra all inclusive

 1508€ od 1023.67€

vrátane všetkých poplatkov

Crystal Palace Luxury Resort & SPA
Zľava -37%
 Piešťany

ultra all inclusive

 1508€ od 1023.67€

vrátane všetkých poplatkov

Newsletter

Odoberajte naše novinky