•   |

COVID garancie - EGYPT

COVID GARANCIA


Ak si klient uzatvorí KCP prostredníctvom CK Happy Travel, má možnosť doplniť ho o “Covid Garanciu” v cene 1,5€/osoba/deň. Táto garancia mu kryje 100% vrátenie ceny zájazdu v prípade pozitivity na COVID 19 pred odletom na zájazd. Podmienkou je predloženie platného tlačiva o pozitívnom výsledku testovania. Táto garancia sa viaže na všetkých spolucestujúcich, ktorí majú túto garanciu objednanú  i keď títo budú bez pozitívneho výsledku na ochorenie COVID 19.


PRIPOISTENIE LIEČEBNÝCH NÁKLADOV 


Ponúkame Vám pripoistenie pre prípad ochorenia COVID 19, ktoré kryje liečebné náklady v prípade ochorenia klienta v destinácii. Podmienkou je pri vstupe do Egypta negatívny PCR test, nie starší ako 72 hodín. Toto pripoistenie je v cene 8€/8dní/osoba prípadne 16€/15dní/osoba. 


COVID GARANCIA LETENKY


V prípade ochorenia na COVID 19 priamo v destinácii, je klient ubytovaný v hoteli po dobu jeho úplného zotavenia. Z tohto dôvodu sa môže pobyt predĺžiť o niekoľko dní. V takomto prípade ponúkame klientom  bezplatné prerezervovanie leteniek na dátum, kedy mu bude umožnené letieť. 

Ceny vrátane všetkých poplatkov

Albatros Palace
Zľava -44%
* * * * *

Albatros Palace

Egypt - Hurghada

 Bratislava

all inclusive

 1148€ od 738€

vrátane všetkých poplatkov

Le Pacha Resort
Zľava -33%
* * * *

Le Pacha Resort

Egypt - Hurghada

 Bratislava

all inclusive

 908€ od 678€

vrátane všetkých poplatkov

Newsletter

Odoberajte naše novinky