•   |

Cestovanie do Egypta v čase korony/Covid-19

Okrem cestovného pasu (s platnosťou minimálne 6 mesiacov po návrate z Egypta) je potrebné uhradiť vízový poplatok aktuálne vo výške 25 USD (môže sa kedykoľvek meniť).  V súčasnosti sa nevyžaduje pre vstup do Egypta v súvislosti s COVID-19 splnenie žiadnych špeciálnych epidemiologických podmienok.  Podmienky na palube lietadla sú stanovené a kontrolované leteckým prepravcom a každý cestujúci je povinný ich dodržiavať.

Cudzích štátnych príslušníkov prosíme, aby sa informovali o podmienkach vstupu do Egypta na príslušnom zastupiteľskom úrade. Upozorňujeme štátnych príslušníkov z krajín mimo Schengenského priestoru, že letecká spoločnosť nepreberá zodpovednosť za škody vzniknuté nedodržaním vízových a vstupných podmienok.

Tento prehľad nemá záväzný charakter. Klientom a cestujúcim odporúčame sledovať aktuálne opatrenia v platných vyhláškach a spĺňať všetky zákonom stanovené podmienky, ktoré sa môžu kedykoľvek zmeniť. Tiež odporúčame necestovať do zahraničia bez tzv. Covid poistenia, ktoré Vám pokryje finančné výdavky spojené s prípadnými Covid komplikáciami. Aktualizované 24.8.2022


Vyberte si z našej ponuky zájazdov do Egypta

Ceny vrátane všetkých poplatkov

Newsletter

Odoberajte naše novinky