•   |

Výlety v Egypte

Káhira - autobusom alebo letecky (celodenný výlet)

 

Preneste sa v čase poďte sa ponoriť do egyptskej histórie a navštívte jeden z najstarších divov sveta - Pyramídy v Gíze. Eyptské Múzeum v Káhire v sebe ukrýva viac ako 5000 rokov starú históriu. Hrobky plné zlata, vzácnych artefaktov, sôch a múmií sa Vám zaručene vryjú do pamäte.

 

Luxor  - autobusom (celodenný výlet)

 

Hlavné mesto faraónov v sebe ešte stale ukrýva množstvo záhad a pokladov. Navštívte najväčší chrámový komplex na svete – Karnak a vstúpne do najväčšej hrobky v Údolí kráľov. Chrám kráľovnej Hatshepsu, ktorý bol vytesaný do hory El-Qurn láka každým rokom, čo raz viac turistov. Chrám pozostáva z troch terás, v ktorých sa nachádzajú stĺporadia, a do druhého a tretieho poschodia vedie rampa. V interiéri sa kedysi nachádzali sochy pripomínajúce vládu kráľovnej, no po jej smrti ich dal faraón Thutmose III. zničiť, spolu s časťou chrámu a okolím.

 

Orange Bay

 

Spoznajte jeden z najkrajších ostrovov v Hurghade. Ponorte sa o objavte krásy Červeného mora alebo len relaxujte na prenádhernej bielej piesočnatej pláži.

 

Delfíny v divočine

 

Prežite deň spoznávaním podmorského sveta a potešte svoje oči pohľadom na krásne koralové útesy a farebné rybičky. A ak budete mať trochu šťastia, tak uvidíte delfíny v ich prirodzenom prostredí.

 

Výlet loďou s podmorskými panoramatickými oknami

 

Bojíte sa šnorchlovať, ale chcete aj vy objaviť krásy podmorského sveta? Poďte na výlet loďou s panoramatickými oknami a rozplesajte svoje srdce pohľadom na koralové útesy a farebný morský život. Užite si slnečné lúče, more ale aj zábavu.

 

Grand Aquarium

 

Grand Aquarium je jednou z najobľúbenejších turistických atrakcií v Hurghade a predstavuje potom skoro celý nový svet morského života v Červenom mori.

 

Výlet na štvorkolkách

 

Chcete prežiť dobrodružstvo a zároveň spoznať egyptskú kultúru? Tak neváhajte a podťe na štvorkolky!  Ranný 3 hodinový výlet naprieč púšťou a dunami, jazda na ťave, či tradičné Beduínske osady. Toto a ešte omnoho viac zažite na tomto výlete. Popíjajte horúci beduínsky čaj a nepohrdnite ani tradičnou vodnou fajkou.

 

Magické Safari

 

Po dobrodružnej 30-minútovej jazde v púšti na štvorkolkách, si môžete zajazdiť na ťavách a taktiež navštíviť mini púštnu zoologickú záhradu. Usaďte sa, sledujte západ slnka a užívajte si pohľad na okolie. Vychutnajte si lahodnú beduínsku večeru, ale aj tradičnú Shishu. Ponorte sa do ticha púštnej oblohy a pozorujte hviezdy.

 

Safari džípom

 

Zavítajte do púšte a objavte majestátne púštne duny, hory, či palmy. Naučte sa niečo o Beduínskych osadách a ich živote. Pohodlne sa usaďte na koberec, vychutnajte si pohľad na nekonečnú púšť a nájdite vnútorný pokoj. Zajazdite si na ťave a vychutnajte si opekanie v púšti s pohľadom na dychberúci západ slnka.

 

Plávanie s delfínmi v bazéne

 

Vychutnajte si delfíniu šou alebo ak túžite po naozaj veľkolepom zážitku na celý život neváhajte a zaplávajte si s delfínmi.

 

Hurghada City Tour

 

Započúvajte sa do historiek o Egypte a navštívte zaujímavosti mesta Hurghada! Exoticky trh s ovocím a zeleninou, návšteva najvačšej mešity, prechádzka malebným prístavom a nákup v obchodoch s pevnými cenami.

 

SPA - zregenerujte svoje telo i myseľ v SPA 

 

50 minútovú celotelová masáž, zrelaxujte v saunách, jacuzzi či v horúcom kúpeli.   

Turecký Hamam, sauna, jacuzzi, horúci kúpeľ.

Program Kleopatra – sauna horúci kúpeľ, Hamam, kokosová alebo kávová maska, masáž celého tela.    

Ceny vrátane všetkých poplatkov

Newsletter

Odoberajte naše novinky