•   |

Eftalia Island

Plážový komplex plný zábavy, vodných atrakcií a animácií. Tento Aquapark je jedným z najväčších aquaparkov na Tureckej Riviére.Jeden z najväčších aquaparkov na Tureckej riviére, Eftalia Island, otvoril svoje brány v roku 2014. Stal sa neodmysliteľnou súčasťou hotelov Eftalia a obľúbeným centrom zábavy pre celú rodinu. V tomto obľúbenom centre zábavy sa dosýta vyšantí celá rodina. Počas celého dňa je pre návštevníkov pripravený bohatý program pri bazénoch, na pláži, večerné vystúpenia v amfiteátri a to všetko v spoločnosti početného profesionálneho animačného tímu, ktorý roztancuje a rozhýbe všetky vekové kategórie. 

Každým rokom ponúka Eftalia Island stále viac atrakcií a rozšírenú ponuku služieb, ktoré spolu vytvárajú pestrú paletu možností pre strávenie nezabudnuteľnej dovolenky.


Tešiť sa môžete na :

• Vodný park o rozlohe 80 000 m²

• Tobogany od dĺžky 23 m do 89 m

• Celkovú dĺžku toboganov až 857 m

• Pláž patriacu k aquaparku s dĺžkou 2 km
Vodný svet Eftalia Island prislúcha práve hotelom zo siete Eftalia, do ktorého má každý klient, týchto hotelov vstup zdarma. 


Hotel Eftalia Ocean 5* - Ak obľubujete novinky, tak musíte navštíviť 5* hotel Eftalia Ocean. Svoje brány otvoril v roku 2017, čo z neho robí najnovší prírastok siete Eftalia hotelov. Rezort je navrhnutý v modernom námorníckom štýle a je perfektnou voľbou predovšetkým pre klientov, ktorí preferujú dovolenku plnú zábavy, športových aktivít alebo animácií. 

PONUKA TU>>> Eftalia OCEAN  5* - 24 hod Ultra all inclusive 

Hotel Eftalia Marin 5* - I tento rezort je súčasťou Eftalia Islandu od roku 2014. Je zárukou nezabudnuteľných zážitkov vďaka najväčšiemu aquaparku, ktorý sa nachádza priamo na pláži. Získa si Vás svojimi kvalitnými službami a komfortným ubytovaním. 

PONUKA TU>>> Eftalia MARIN 5* - 24 hod Ultra all inclusive Hotel Eftalia Aqua 5* - Rodinný hotelový komplex ideálny pre celú rodinu. Každý člen si tu bez ohľadu na vekovú kategóriu príde na svoje. 
PONUKA TU>>> Eftalia AQUA 5* - 24 hod Ultra all inclusive


Hotel Eftalia Splash 5* - V tomto hoteli prežijete nezabudnuteľné zážitky. Hotel splní Vaše očakávania najmä ak ste rodina s deťmi a obľubujete tobogány a adrenalínové dobrodružstvá. Svojimi službami v ničom nezaostáva oproti iným Eftalia hotelom.

PONUKA TU>>> Eftalia SPLASH 5* - All inclusive 

Hotel Eftalia Village 5* - Doprajte si ubytovanie v tichšom prostredí, vo vilkách obklopených záhradou. O zábavu ale nebudete ani v tomto hoteli ukrátení. Tobogany, vodný svet i animácie  Vás čakajú na pláži. 
PONUKA TU>>> Eftalia Village 5* - All inclusive

HOTELY POROVNAJTE TU 


Newsletter

Odoberajte naše novinky