•   |
The Island Pongwe * * * * *
Tanzánia (Zanzibar), Zanzibar
Termín: 14.12. - 23.12. (St-Pi) Zmeniť termín
Doprava: letecká - Viedeň
Dĺžka: 10 dní (St-Pi)
cena od 2259€ (vrátane poplatkov)
* * * * *

The Island Pongwe

Tanzánia (Zanzibar), Zanzibar

Termín: 14.12. - 23.12. (St-Pi) Zmeniť
Doprava: letecká - Viedeň Zmeniť
Dĺžka: 10 dní
Cena: od 2259€   vrátane všetkých poplatkov
nezáväzne rezervovať

Pobyt na ostrove bude pre Vás nezabudnuteľným životným zážitkom. Ostrov ponúka ubytovanie len pre dospelých a je dokonalým únikom pre milovníkov romantiky, pre páry, skúsených cestovateľov, miľovníkov prírody a dobrého jedla. Ostrov víta každého, kto je ochotný vyskúšať túto netradičnú detoxikačnú cestu. Budete stratení medzi zeleňou miestnej záhrady a modrou oceánu, rozmaznávaní gurmánskou reštauráciou a výbornými službami. dokonalá relaxácia v každom okamihu. Po otvoreni v 2018 sa ostrov zapísal medzi najlepšie butikové hotely na Zanzibare.

Poloha

Ostrov Pongwe

Ubytovanie

Ostrov ponúka 4 vily Standard (35 m2, max 2+0) a 1 Sultan Villa (70 m2, max 2+0), všetky sú s výhľadom na oceán. Vila Sultan ma izbu s výhľadom na východ slnka a vaäu s výhľadom na oceán, súkromnú verandu a servis komorníka.

Každá izba je skrytá v tieni stromov a má vlastnú verandu s romantickým posedením vonku, aby ste si mohli vychutnať západ slnka, východ slnka a hviezdnu oblohu Zanzibaru. Jedinečná vlastnosť ostrova zaručuje skutočne exkluzívny pobyt s úplným súkromím a relaxom, ale skutočná zvláštnosť spočíva v ich pozornosti a v detailoch. Všetky izby sú šetrné k životnému prostrediu, nie je povolená televízia alebo hudba z elektronických zariadení, v izbách nie je klimatizácia. Cieľom každého detailu je dostať hostí do kontaktu s prírodou, ktorá ich obklopuje, chrániť ich súkromie a harmóniu miesta. Všetko sa považuje za orientované na prírodu, aby pomohlo hosťovi úplne sa odpojiť a regenerovať svojho ducha v harmónii.  

Stravovanie

Polpenzia, gurmánska reštaurácia ponúka vynikajúce jedlo spárované so sofistikovaným umeleckým nádychom, aby sa vytvoril zážitok uspokojujúci vaše zmysly a každé kulinárske očakávania. Každé naše jedlo je čerstvo pripravené a je pripravené za účelom miešania miestnych chutí a náročných očakávaní gurmánskej kuchyne. Okrem toho atmosféra, obklopená prírodou a krištáľovo čistým oceánom, bude dokonalá a relaxačná v každom okamihu vašho pobytu v reštaurácii. Ak hľadáte netradičnú dovolenku s najlepším kulinárskym zážitkom, nemôžete si nechať ujsť The Island Pongwe Lodge. ​ Na ostrove sú hrdí na to, že môžu používať lokálne a sezónne suroviny, ktoré sa denne dodávajú z oblastí v blízkosti hotela. Vychutnajte si čerstvé morské ježky zozbierané v zálive Pongwe alebo morské riasy agar agar z miestnej farmy pred ostrovom, ktorý používajú v gurmánskych jedlách. Koncept od farmy po tanier zaručuje najlepšiu kvalitu a sviežosť a dáva hosťom chuť tejto oblasti.

Pláž


The Island Pongwe

Upozornenie


Vybavenie hotela

  • hotel pre dospelých
  • večerný program
  • bazén
  • masáže

Newsletter

Odoberajte naše novinky