•   |
La Locanda - apartmány * * *
Taliansko, Dolomiti
Termín: 05.12. - 12.12. (So-So) Zmeniť termín
Doprava: vlastná
Dĺžka: 8 dní (So-So)
cena od 148.75€ (vrátane poplatkov)
* * *

La Locanda - apartmány

Taliansko, Dolomiti

Termín: 05.12. - 12.12. (So-So) Zmeniť
Doprava: vlastná Zmeniť
Dĺžka: 8 dní
Cena: od 148.75€   vrátane všetkých poplatkov
nezáväzne rezervovať

Príjemné prostredie lyžiarskeho strediska Pinzolo s 32 km traťami, ktorého svahy su prepojené s Marillevou, Folgaridou a Madonnou di Cammpiglio zaručuje spokojnosť spolu na 150 km zjazdovkách spolu so snowparkom Ursus, ktorý je považovaný za jeden z najlepších v Európe. Jednoducho milovníci zábavy, športu a prírody si v svetoznámom stredisku prídu na svoje.

Poloha

Rezidencia sa nachádza v stredisku Pinzolo 400 m od hotela Ferrari, len 500 m od samotného centra. Zastávka skibusu a linkových autobusov je priamo pred rezidenciou. Lyžiarsky vlek v Pinzolo je vzdialený 800 m. Svetoznámy skiareál Madonna di Campiglio cca 12 km. Skiareál Pinzolo a Madonna di Campiglio sú lyžiarsky prepojené. Od Bratislavy je Pinzolo približne 780 km.

Vybavenie

 9 apartmánov, recepcia, lyžiareň, WiFi, parkovisko. Za poplatok: domáce zviera na vyžiadanie (30 €/ týždeň), detská postielka (10 €/deň), denné upratovanie (15 - 25€).

Ubytovanie

apartmány typu A (s 2 miestnosťami, spálňa, obývacia miestnosť, kuchynské zariadenie, kúpelňa), apartmány typu B (s 3 miestnosťami, 2 spálne, obývacia miestnosť, kuchynaké zariadenie, 2 kúpelne), kúpelňa, sprcha, sušič na vlasy, TV, WiFi, trezor, balkón. Povinné poplatky (platba na mieste): pobytová taxa, depozit za ubytovanie (100 €). Check-in je možný od 15:00 hod.

Stravovanie

Apartmány bez stravy.

La Locanda

Vybavenie hotela

  • trezor
  • TV, SAT
  • wifi

Newsletter

Odoberajte naše novinky