•   |
* * *

Holidays Dolomiti Apartment Resort

Taliansko, Dolomiti

Najžiadanejšie termíny
Dostupných ďalších 20 termínov
Vyhľadať termín

Príjemné prostredie lyžiarskeho strediska Pinzolo s 32 km traťami, ktorého svahy su prepojené s Marillevou, Folgaridou a Madonnou di Campiglio zaručuje spokojnosť spolu na 150 km zjazdovkách spolu so snowparkom Ursus, ktorý je považovaný za jeden z najlepších v Európe. Jednoducho milovníci zábavy, športu a prírody si v svetoznámom stredisku prídu na svoje.

Poloha

Apartmánový rezort sa nachádza 150 m od centra Carisolo so všetkými obchodmi. Toto malebné miesto je ako stvorené pre aktívnu dovolenku, ale má čo ponúknuť aj z kuktúrneho hľadiska. Premáva tu aj bezplatný verejný skibus, ktorého zastávka je 100 m od ubytovania. Od lyžiarskeho vleku v Pinzolo je vzdialený 900 m a od Bratislavy približne 740 km.

Vybavenie

16 apartmánov, recepcia, výťah, lobby s WiFi, terasa, parkovisko, lyžiareň. Za poplatok: malé domáce zvieratá. Check-in od 16:00 hod. a check-out do 10:00 hod. 

Ubytovanie

Apartmány typu A (2 spálne, obývacia miestnosť s rozkladacou pohovkou, kuchynské zariadenie, 2 kúpelne, max. 6 os.), apartmány typu B (3 spálne, obývacia miestnosť s rozkladacou pohovkou, kuchynské zariadenie, 3 kúpelne- jedna s vírívkou, max. 8 os.) kúpeľňa, LCD TV, mikrovlnka, chladnička, záverečné upratovanie, balkón/terasa. Povinné poplatky - platba na mieste: depozit za ubytovanie (150€), pobytová taxa (1€/noc/osoba).

Stravovanie

Bez stravy.

Holidays Dolomiti

Vybavenie hotela

  • zviera povolené
  • TV, SAT
  • wifi

Newsletter

Odoberajte naše novinky