•   |
* *

Liečebný dom AQUA

Slovensko, Turčianske Teplice

Najžiadanejšie termíny
Dostupných ďalších 83 termínov
Vyhľadať termín

Turčianske Teplice patria medzi najstaršie kúpeľné mestá Slovenska. Mesto je vďaka kúpeľom, vynikajúcim klimatickým podmienkam, čistému ovzdušiu a bohatstvu krás okolitej prírody ideálnym miestom na oddych, rekreáciu a regeneráciu. Bohato mineralizovaná turčianska termálna voda má liečivé účinky na ochorenia pohybového aparátu, urologické, nervové a gynekologické ochorenia. Stretnete tu nielen seniorov, ale aj dámy na skrášľovacom pobyte, športovcov, manažérov, zaľúbené páry, ale aj celé rodiny. Kúpele tvoria 3 liečebné domy v rôznych kategóriach ubytovania a ponúkajú balíčky s rôznym zameraním.

Poloha

Aqua 2* je prakticky zariadený liečebný dom a nachádza sa v tichej časti Turčianskych kúpeľov, obklopený zeleňou a len 50 m od Spa a aquaparku. Teplice sú okresné mesto v Žilinskom kraji a historické centrum Horného Turca.

Vybavenie

recepcia, reštaurácia, vstup do SPA & Aquapark , plaveckého bazéna Olympic, fitness centrum. Za poplatok: parkovanie. Povinné poplatky (platba na mieste): kúpeľný poplatok 0,45 €/os./noc.

Ubytovanie

2- lôžkové štandardné izby, kúpeľňa, sprcha, WC, TV/SAT, balkón (väčšina izieb), Povinné poplatky (platba na mieste): daň z ubytovania (1 €/os./noc). Liečebný dom ponúka nasledovné pobyty:
Liečebný pobyt KLASIK  (7 noci) 
obsahuje: ubytovanie, plnú penziu, vyšetrenie/konzultáciu, voľný vstup do bazéna Olympic a do fitnes počas prevádzkových hodín, individuálny liečebný program (21 liečebných procedur na základe odporučenia lekára)

Liečebný pobyt SENIOR (5 noci) 

obsahuje: ubytovanie, polpenziu, vyšetrenie/konzultáciu, voľný vstup do bazéna Olympic a do fitnes počas prevádzkových hodín, individuálny liečebný program (10 liečebných procedur na základe odporučenia lekára)

Liečebný pobyt HARMÓNIA (4 noci) 
obsahuje: ubytovanie, polpenziu, 1 procedúra na každé prenocovanie, 2- hodinový vstup do SPA &  Aquapark, voľný vstup do bazéna Olympic a do fitnes počas prevádzkových hodín.

balíček  SPA & Aquapark (5 noci) 

obsahuje: ubytovanie, polpenziu,  3-  hodinový vstup do SPA &  Aquapark, voľný vstup do bazéna Olympic a do fitnes počas prevádzkových hodín.

balíček BED&BREAKFAST (2 noci a viac) 

obsahuje: ubytovanie, raňajky, voľný vstup do bazéna Olympic a do fitnes počas prevádzkových hodín. 

Stravovanie

Polpenzia alebo plná penzia formou bufetu v liečebnom dome Veľká Fatra.

Zlaté kúpele

Vybavenie hotela

  • TV, SAT
  • wellnes, spa

Newsletter

Odoberajte naše novinky