•   |
* * * *

Vila Arbaro

Chorvátsko, Severná Dalmácia

Najžiadanejšie termíny
Dostupných ďalších 31 termínov
Vyhľadať termín

Nádherná vila Arbaro vo vidieckom štýle sa nachádza v pokojnej oblasti s vlastným vonkajším bazénom.

Poloha

Vila Arbaro sa nachádza v letovisku Sukošan, v severnej Dalmácií a celá oblasť sa rozprestiera pozdĺž zálivu Zlatna luka (Zlatý prístav). Od jeho centra je vzdialená 1,9km. Najbližšia reštaurácia sa nachádza 60m od vily. V oblasti nájdete napríklad autobusovú zástavku (150m), lekáreň a lekára (2,2km), zmenáreň (2km). Okrem iného je v okolí pošta, potraviny, banka, obchod so suvenírmi, pizzeria, vínna pivnica, kaviareň, tobogány. Sukošan leží 11km od Zadaru a letovisko je známe svojím najväčším jachtárskym prístavom v Chorvátsku - Marina Dalmacija – priťahujúca množstvo jachtárov a milovníkov lodí. Stredisko má ideálnu polohu na výlety - zaujímavá je blízkosť Národného parku Kornati či iné národné parky a prírodný park Vransko jezero (25 km od Sukošanu). Vzdialenosť od Bratislavy je 652 km.

Vybavenie

vila (90 m2), 2 izby, vlastná terasa (40m2) stôl so sedením, grill, záhrada s detským ihriskom, vonkajší bazén, parkovanie v dvore (2 miesta), kuchyňa s obývačkou - jedálenský stôl a stoličky, sporák, rúra, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, príbor a riad, klimatizácia, gauč a TV, check-in o 14:00, check-out 10:00, športové aktivity v okolí - plážový volejbal, boccia, bežecká trasa. V cene je: pobytová taxa, spotreba elektriny, spotreba vody, spotreba plynu, posteľná bielizeň, uteráky, klimatizácia, jednorazový registračný poplatok a parkovanie. 


Ubytovanie

Ubytovacia kapacita vily je max. 6 os.  (max. 4+2), prvá izba (18m2, 2+0,kúpeľňa), druhá izba (18m2, 2+0,kúpeľňa), sprcha, WC, pračka, internet, posteľná bielizeň, uteráky.

Stravovanie

Bez stravy.

Pláž

Pobrežie je dlhé (cca 10km) a členité, nájdete tu teda v oblasti množstvo pláží. Najbližšia kamienková pláž je vzdialená 150m od vily, pláž vhodná pre deti 150m a skalnatá pláž 70m. Na plážach nájdete aj plážový servis, ktorý je však spoplatnený. Možnosť prenájmu lodí, motorových člnov, pádlových člnov a veslárskych člnov či možnosť potápania a plachtenia.  

Vybavenie hotela

  • detské ihrisko
  • bazén
  • chladnička, minibar
  • TV
  • wifi
  • klimatizácia
  • parkovisko

Newsletter

Odoberajte naše novinky