•   |
* * *

Apartmány Marko

Chorvátsko, Severná Dalmácia

Najžiadanejšie termíny
Dostupných ďalších 11 termínov
Vyhľadať termín

Výhodou Aparmánov Marko je blízkosť centra mesta, reštaurácie, obchodíkov a oceníte určite aj zelenú záhradku, v ktorej môžete relaxovať.

Poloha

Apartmány Marko sa nachádzajú v letovisku Sukošan, v severnej Dalmácií a celá oblasť sa rozprestiera pozdĺž zálivu Zlatna luka (Zlatý prístav). Od jeho centra je vzdialená 1,6km. Nákupné možnosti, predovšetkým obchod s potravinami je vzdialený 30m a reštaurácia 30m od vily. Okrem iného je v okolí pošta, trhovisko, prístav, pizzeria, vínna pivnica, kaviareň. Sukošan leží 11km od Zadaru a letovisko je známe svojím najväčším jachtárskym prístavom v Chorvátsku - Marina Dalmacija – priťahujúca množstvo jachtárov a milovníkov lodí. Stredisko má ideálnu polohu na výlety - zaujímavá je blízkosť Národného parku Kornati či iné národné parky a prírodný park Vransko jezero (25 km od Sukošanu). Vzdialenosť od Bratislavy je 652 km.

Vybavenie

dvojposchodové 2 apartmány, vonkajšia terasa, grill, pingpong, parkovanie v dvore, apartmán 1 (kuchyňa s obývačkou - jedálenský stôl a stoličky, dvojplatnička, chladnička, príbor a riad, klimatizácia, gauč a TV, internet), apartmán 2 (kuchyňa s obývačkou - jedálenský stôl a stoličky, rúra, sporák, chladnička, umývačka riadu, príbor a riad, klimatizácia, gauč a TV, internet),check-in o 14:00, check-out 10:00, športové aktivity v okolí - plážový volejbal, boccia, menšie futbalové ihrisko. V cene je: pobytová taxa, spotreba elektriny, spotreba vody, spotreba plynu, posteľná bielizeň, uteráky, klimatizácia, jednorazový registračný poplatok a parkovanie. 


Ubytovanie

Apartmán 1 (max. 4os., izba max. 2+0, kúpeľňa, sprcha, WC, balkón so stolom a sedením, posteľná bielizeň výmena 1x za táždeň, uteráky výmena 2x za týždeň), Apartmán 2  (80 m2,  max. 6os., 4+2, prvá izba max. 2+0, druhá izba s dvoma oddelenými posteľami 2+0, kúpeľňa, sprcha, WC, balkón (6m2) so stolom a sedením, posteľná bielizeň výmena 1x za týždeň, uteráky výmena 2x za týždeň),

Stravovanie

Bez stravy.

Pláž

Pobrežie je dlhé (cca 10km) a členité, nájdete tu teda v oblasti množstvo pláží. Najbližšia pláž vhodná pre deti 400m od vily, betónová pláž 250m. Na plážach nájdete aj plážový servis, ktorý je však spoplatnený. Možnosť prenájmu lodí, motorových člnov, pádlových člnov a veslárskych člnov či možnosť potápania a plachtenia.  

Vybavenie hotela

  • chladnička, minibar
  • TV
  • wifi
  • klimatizácia

Newsletter

Odoberajte naše novinky