•   |
* * *

Apartmány Emira

Chorvátsko, Severná Dalmácia

Najžiadanejšie termíny
Dostupných ďalších 13 termínov
Vyhľadať termín

Apartmány Emira ponúkajú niekoľko možností ubytovania a nachádzajú sa blízko dvoch pláží.

Poloha

Apartmány Emira sa nachádzajú v letovisku Sukošan, v severnej Dalmácií a celá oblasť sa rozprestiera pozdĺž zálivu Zlatna luka (Zlatý prístav). Od jeho centra je vzdialená 2,5 km. Nákupné možnosti, predovšetkým obchod s potravinami je vzdialený 500 m a reštaurácia 300 m od vily. Okrem iného je v okolí lekár a lekáreň (2,5 km), zmenáreň (2,4 km), autobusová zastávka (350 m), autobusová stanica (12 km), letisko (10 km), trajekt (11 km), pošta, trhovisko, prístav, pizzeria, vínna pivnica, kaviarne a cukrárne. Sukošan leží 11 km od Zadaru a letovisko je známe svojim najväčším jachtárskym prístavom v Chorvátsku - Marina Dalmacija – priťahujúca množstvo jachtárov a milovníkov lodí. Stredisko má ideálnu polohu na výlety - zaujímavá je blízkosť Národného parku Kornati, či prírodný park Vransko jezero (25 km od Sukošanu). Vzdialenosť od Bratislavy je 652 km.

Vybavenie

apartmánové štúdia (6), 1 apartmán , vonkajšia terasa, gril, parkovanie vo dvore, check-in o 14:00, check-out 10:00, športové aktivity v okolí - plážový volejbal, boccia, menšie futbalové ihrisko, futbalové a hádzanárske ihrisko, bežecká trať. V cene je zahrnuté: pobytová taxa, spotreba elektriny, spotreba vody, spotreba plynu, posteľná bielizeň, uteráky, klimatizácia, jednorazový registračný poplatok a parkovanie. 


Ubytovanie

APT STUDIO 1 (1. poschodie, 30 m2), max. pre 2 os. (kuchyňa spojená s priestorom na spanie - stoličky a stôl, sporák, chladnička, digestor, kávovar, príbor a riad, klimatizácia, TV, internet, kúpeľňa so sprchou, WC, balkón so sedením (4m2), posteľná bielizeň výmena 1x/týždeň, uteráky výmena 2x/ týždeň)

APT STUDIO 2 (1.poschodie, 35 m2), max. pre 2 os. (kuchyňa spojená s priestorom na spanie - stoličky a stôl, sporák, chladnička, digestor, príbor a riad, klimatizácia, TV, internet, kúpeľňa so sprchou, WC, balkón so sedením (4m2), posteľná bielizeň výmena 1x/týždeň, uteráky výmena 2x/ týždeň)

APT STUDIO 3 (1. poschodie, 35 m2), max. pre 2 os. (kuchyňa spojená s priestorom na spanie - stoličky a stôl, sporák, digestor, príbor a riad, klimatizácia, TV, internet, kúpeľňa so sprchou, WC, balkón so sedením (4m2), posteľná bielizeň výmena 1x/týždeň, uteráky výmena 2x/ týždeň)

APT STUDIO 4 (1. poschodie, 35 m2), max. pre 2 os. (kuchyňa spojená s priestorom na spanie - stoličky a stôl, sporák, príbor a riad, klimatizácia, TV, internet, kúpeľňa so sprchou, WC, balkón so sedením (4m2), posteľná bielizeň výmena 1x/týždeň, uteráky výmena 2x/ týždeň)

APT STUDIO 5 (2. poschodie, 30 m2), max. pre 2 os. (kuchyňa spojená s priestorom na spanie - stoličky a stôl, sporák, chladnička, príbor a riad, klimatizácia, TV, internet, kúpeľňa so sprchou, WC, balkón so sedením (4m2), posteľná bielizeň výmena 1x/týždeň, uteráky výmena 2x/ týždeň)

APT STUDIO 6 (2. poschodie, 30 m2), max. 2+1 (kuchyňa spojená s priestorom na spanie - stoličky a stôl, sporák, chladnička, digestor, kávovar, príbor a riad, klimatizácia, TV, internet, kúpeľňa so sprchou, WC, balkón so sedením (4m2), posteľná bielizeň výmena 1x/týždeň, uteráky výmena 2x/ týždeň)

APT (2. poschodie, 60m2), max. 4+0, (kuchyňa s obývačkou - stoličky a stôl, sporák, chladnička s mrazničkou, digestor, príbor a riad, klimatizácia, TV, internet, kúpeľňa so sprchou, WC, balkón so sedením (4m2), izba na spanie pre 2os., posteľná bielizeň výmena 1x/týždeň, uteráky výmena 2x/ týždeň)Stravovanie

Bez stravy.

Pláž

Pobrežie je dlhé (cca 10km) a členité, nájdete tu teda v okolí veľké množstvo pláží. Najbližšia kamienková pláž sa nachádza 80 m od vily, betónová pláž 80 m, vhodná pláž pre deti 400 m od vily. Na plážach nájdete aj plážový servis, ktorý je však spoplatnený. Možnosť prenájmu lodí, motorových člnov, pádlových člnov, či možnosť potápania a plachtenia.

Vybavenie hotela

  • chladnička, minibar
  • TV
  • wifi
  • klimatizácia
  • parkovisko

Newsletter

Odoberajte naše novinky