•   |

Najvhodnejše hotely na šnorchlovanie

Najvhodnejše hotely na šnorchlovanie

Ideálne hotely na šnorchlovanie v Egypte 

Egypt je obľúbenou dovolenkovou destináciou a skutočným rajom pre milovníkov potápania či šnorchlovania. Červené more ponúka bohatý podmorský život, farebné  exotické rybičky a krištáľovo čistú vodu. Ponorte sa a preskúmajte nedotknuté pestré korálové útesy. 
Ponúkame Vám prehľad hotelov, kde sú najlepšie možnosti na šnorchlovanie:


HURGHADA
Mesto je jedno z hlavných najnavštevovanejších turistických stredísk krajiny na pobreží Červeného mora. V týchto hoteloch nájdete podmienky pre šnorchlovanie či potápanie.


Magic Beach 4* - rodinný hotel  Vás očarí nie len milým personálom, ale aj nádherným panoramatickým výhľadom na more.
Desert Rose Hurghada 5* -  hotelový rezort má okrem lagúny aj aquapark, bohaté animácie či možnosti na šnorchlovanie.


Meraki Resort 4* - hotel je určený len pre dospelú klientelu a ponúka skvelé služby.


 
Ali Baba Palace 4* -  prežite skvelú dovolenku v hoteli s dobrou polohou blízko pláže  a s možnosťou šnorchlovania.


 
Arabella Azur Resort 4* - nájdete tu krásny vodný svet s množstvom koralov a krištáľovo čistá voda vytvára výborné podmienky pre šnorchlovanie a potápanie.


Arabia Azur Resort 4* - tento hotel vystihuje široká piesočnatá pláž, pozvoľný vstup do mora a ideálne podmienky na šnorchlovanie.


 
Pharaoh Azur Resort 4* - hotel obklopený zeleňou ponúka vynikajúce možnosti na potápanie.


Sunrise Garden Beach Resort and SPA 5*- blízkosť nákupného centra, priateľská atmosféra či dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora poteší naozaj každého.


 Sea Star Beau Rivage 4* - na okraji severnej časti mesta Hrughada sa rozprestiera tento hotelový komplex, okrem možností na šnorchlovanie  tu môžete využiť aj školu potápania.


SAHL HASHEESH

Pokojné letovisko Sahl Hasheesh poskytuje výborné podmienky na preskúmanie pestrého podmorského sveta.


Albatros Citadel 5* -  súčasťou súkromnej pláže,  sú 3 unikátne lagúny s piesočnatým a pozvoľným vstupom do mora. Koralový útes  ocenia milovníci šnorchlovania.


Pyramisa Sahl Hasheesh 4* - hotel sa rozprestiera priami pri piesočnatej pláži, kde nájdete nielen čisté more ale možnosti na šnorchlovanie.


Premier Le Reve Hotel and SPA 5* - luxusný hotel  len pre dospelých s nádhernou exotickou záhradou a špičkovými službami  ocení  aj tá najnáročnejšia klientela. Okrem iného ponúka aj pestrý podmorský svet.


Old Palace Sahl Hasheesh 5*- hotel poskytuje kvalitné služby a vhodné podmienky na šnorchlovanie, vyskúšať môžete aj školu potápania.


Sunrise Romance Sahl Hasheesh 5* - jedinečná atmosféra, služby na vysokej úrovni, možnosti šnorchlovania, unikátny dizajn a ďalšie plusy hotela čakajú na klientov od 16r.


Tropitel Sahl Hasheesh 5* -  máte radi relax v spojení s aktívnym oddychom? Hotel poskytuje možnosti na šnorchlovanie či rôzne iné športové aktivity.


Baron Palace Sahl Hasheesh 5* - rezort sa radí k TOP hotelom v turistickej oblasti Hurghada nielen kvôli kvalitným službám, ale aj vďaka dobrej lokalite a pestrému podmorskému životu.


Gravity Sahl Hasheesh 5* - elegantný a štýlový hotel ponúka  svojim klientom bazén s morskou vodou, piesočnatú pláž , pestrý podmorský svet a promenádu dlhú 2 400m.Newsletter

Odoberajte naše novinky