•   |

Dovolenka bez detí v hoteloch pre dospelých.

„Daj každému dňu šancu, aby sa stal najkrajším dňom Tvojho života.“ Mark Twain,

Dovolenka bez detí v hoteloch pre dospelých.

Dovolenka bez detí ? Objavte hotely iba pre dospelých


Uniknite s nami na miesto, kde na Vás okrem all inclusive služieb čaká aj prežitie bezstarostnej dovolenky bez detí. Takéto hotely môžete nájsť často pod názvom „adults only“ hotely, kde je vstup povolený iba osobám starším ako 16, 17 alebo 18 rokov.  
Vyberte si z našej ponuky adults only hotelov a vychutnajte si ničím nerušený oddych, relax či zábavu.


TURECKO


Očarí Vás vysokou úrovňou poskytovaných služieb, moderným dizajnom a kvalitným ultra all inclusivom. Oddýchnite si na širokej piesočnatej pláži, či v hotelovom SPA centre. O vašu príjemnú atmosféru sa postará animačný program a živá hudba. 
Hotel ako stvorený pre všetkých milovníkov zábavy, slnenia sa a krásnych piesočnatých pláží. Ak patríte k fanúšikom výhodných nákupov, tak len kúsok od hotela sa nachádza miestny bazár či historické centrum mesta Side.
 Poskytuje luxus, pohodlie a je ideálnym miestom pre páry a priateľov. Počas celého dňa si môžete užiť nespočetné množstvo aktivít, wellness, bazén či a´la carte reštaurácie  a ďalšie vynikajúce služby. 
Preferujete menšie hotelové rezorty? Tak práve tento je ideálnym miestom pre nerušený oddych a relax. 
Holiday City Hotel 4*

Prežite s nami pohodovú dovolenku v menšom hoteli, kde pod hotelom nájdete jednu z  najväčších diskoték v Side, ktorá je veľkým lákadlom  najmä pre mladých ľudí.


 


 Zažite nerušený relax, animačné programy alebo sa môžete nechať rozmazávať v hotelovom wellnesse.
Úroveň tohto výnimočného hotela určeného len pre dospelých je "high class design", čo vystihuje služby aj vybavenie tohto čarovného miesta. TIP od konateľa CK Happy Travel Romana Berkesa

  Užite si snami slnko, more a relax v obľúbenej hotelovej siete Crystal. 24hod.ultimate all inclusive služby čakajú práve na Vás.


 


Ak hľadáte dovolenku v pokojnom prostredí, kde si vychutnáte nikým a ničím nerušený oddych, tak tento hotel je ideálnou voľbou. 
EGYPT


Meraki Resort

Užite si jedinečnú atmosféru a zábavu do skorých ranných hodín v hoteli určenom iba pre dospelých! Skvelé služby, dizajnové izby a omnoho viac ponúka tento výnimočný hotelový komplex svojim návštevníkom.


Steigenberger Pure Lifestyle Resort

Tento elegantný hotel patrí do prestížnej hotelovej siete Steigenberger. Ponúka prvotriedne služby a luxus svojim klientom.

Sunrise Holidays Resort

Relax na pláži či blízkosť známeho nákupného centra? Práve toto nájdete v hoteli známej hotelovej siete. Oceníte aj umelú lagúnu a výborné služby. Premier Le Reve Hotel & SPA

Doprajte si luxus na svetovej úrovni. Nádherný areál s exotickou záhradou v kombinácii so špičkovými službami ocení aj tá najnáročnejšia klientela. Sunrise Romance Sahl Hashees

Jedinečná atmosféra, unikátny dizajn, romantický nádych a čarovná pláž. Práve toto vystihuje  jeden z najznámejších a zároveň najluxusnejších hotelov na pobreží Červeného mora.Steigenberger Makadi

Tento exkluzívny 5- hviezdičkový hotel ponúka kvalitné služby a takisto sa nachádzajú pri ňom 18- jamkové golfové ihrisko. Odporúča i konateľ Happy Travel Roman Berkes.Autor : Natália Osvaldová - Váš predajca zájazdov.Newsletter

Odoberajte naše novinky